Karkulka radí

O zboží

Střihy těhotenského oblečení jsou přizpůsobeny rostoucímu bříšku, proto není třeba volit větší konfekční velikost, jakou běžně nosíte. Počítejte ale s tím, že rozměry uvedené v tabulce velikostí nejsou měřeny na postavě.

Materiál, ze kterého je těhotenské oblečení ušité je pružný a přizpůsobí se postavě. V případě, že vám nesedne velikost, nepoškozené zboží není problém vyměnit nebo vrátit.

Ano. Elastický šátek na nošení dětí je vhodný zejména pro nejmenší miminka a děti do hmotnosti 10 kg. Šátek je jemný a pružný a proto se snadno uvazuje kolem drobného tělíčka. Šátek je vyroben z materiálu a barev, které splňují přísná kritéria norem pro textil určený pro dětskou pokožku.

Objednávání zboží

Potvrzovací email je generován automaticky, ihned po odeslání objednávky. Pokud vám nepřišel do pár minut, zkontrolujte nejdříve, zda ho váš emailový klient nezařadil mezi spam. Pokud ne, tak je možné, že jste nepotvrdili poslední krok při objednávání. V takovém případě nemusíte zboží objednávat znovu, vaše objednávka je v systému zaznamenána jako nedokončená. Stačí, když nám pošlete email, nebo zavoláte a změníme ji na přijatou.

Při zásilkách odeslaných Českou poštou se občas stává, že doručovatel / ka adresátovi neoznámí uložení zásilky na poště. Informujte se na vaší poště nebo nám napište email / zavolejte a stav zásilky prověříme.

Vyprodaný zboží se snažíme průběžně doplňovat, ale čekací doba je u každého výrobce jiná. Dodání může trvat týden až měsíc. Pokud chcete vědět přesnější dodací dobu konkrétního výrobku, tak neváhejte a napište nám / zavolejte. Rádi odpovíme.

Zboží odesíláme přímo z České pošty jednou za týden, obvykle ve čtvrtek nebo v pátek.

Při objednávce dopravy kurýrem a platbou předem odesíláme zboží v den připsání platby na účet. Tovar kurýrem na dobírku odesíláme nejpozději druhý den po objednání (záleží v jakém čase objednávku dostaneme).

Objednané zboží pro vás rezervujeme od data objednání následující 3 pracovní dny, čili úhradu třeba udělat nejpozději 3. den od objednávky. Datum rezervace zboží je vyznačen v emaily potvrzujícím objednávku.