Těhotenské a nosíci vsadky

Těhotenské a nosíci vsadky

Těhotenská a nosící vsadka do oblečení je vhodná alternativa pokud zvažujete koupi těhotenské bundy, mikiny či kabátu a taky pro nošení miminka v baby šátku nebo v ergonomickém nosítku. Těhotenská a nosící vsadka BellyBoo rozšiří vaše běžné oblíbené oblečení a vám i miminku zajistí teplo a pohodlí.

BellyBoo vsadka má univerzální velikost a díky odnímatelným zip adaptérům je ji možné připnout k téměř jakémukoliv oblečení se zipem. Návod jak těhotenskou vsadku používat si můžete stáhnout v .pdf souboru.

BellyBoo těhotenská vsadka do oblečení je s láskou vyrobena v České republice.


Těhotenská a nosící vsadka do oblečení
Rôzne farby

Těhotenská a nosící vsadka do oblečení [110-BBO]

Připínací vsadka změní vaše oblíbené oblečení na těhotenské nebo zabezpečí dítěti v nosiči nebo baby šatce potřebné pohodlí a teplo. Těhoten..

850 Kč
Kapuce připínací ke vsadce
Rôzne farby

Kapuce připínací ke vsadce [111-BBO]

Připínací kapuce je volitelný doplněk k těhotenské vsadce BellyBoo, ke které se připíná patentkami na její vnitřní část. Kapuci využijete př..

282 Kč
Teplá flísová vrstva do vsadky

Teplá flísová vrstva do vsadky [112-BBO]

Teplá flísová vrstva je volitelné příslušenství pro těhotenskou a nosící vsadku do oblečení. V těhotenství nebo při nošení miminka v nosiči..

282 Kč
Zip adaptéry pro vsadku

Zip adaptéry pro vsadku [113-BBO]

Těhotenské vsadky BellyBoo mají našitý běžně používaný kostěnný zip se šířkou spojených zubů 5 mm. V případě, že je na vašem oblečení jiný t..

268 Kč
1 - 4 / 4 (1)