O obchodě KARKULKA.eu

KARKULKA.eu je internetový obchod pro maminky a nastávající maminky, které prožívají náročné, ale zároveň nejkrásnější období svého života.

Historie obchodu začala v roce 2014 prodejem těhotenského a mateřského oblečení prostřednictvím portálu Modrý koník. Více než 600 kladných recenzí od spokojených maminek ze Slovenska a Česka (zde a zde) vedlo k tomu, že jsme v roce 2017 založili eshop KARKULKA.eu. Vize obchodu je nabídka cenově dostupného a zároveň kvalitního zboží od osvědčených evropských výrobců s dlouholetými zkušenostmi. Použité materiály splňují přísná kritéria certifikátu kvality ISO 9001-2001, takže látky i barviva jsou bezpečné pro citlivou dětskou pokožku. Ceny se snažíme nastavit tak, aby neodradili žádnou maminku.

KARKULKA.eu nabízí praktické oblečení 2v1, které může maminka nosit nejen během těhotenství, ale i dlouho po narození miminka. těhotenská a mateřská trička, tílka, mikiny nebo noční košile se dokonale přizpůsobí rostoucímu bříšku během těhotenství a umožní snadné a diskrétní kojení miminka po porodu. Za skvělé ceny nabízíme také značkové těhotenské legíny, fusaky a babyšátky na nošení dětí.

Děláme vše pro to, aby slogan našeho internetového obchodu "Na spokojenosti maminek nám záleží" nebyl jen prázdnou frází.

Přejeme Vám co nejvíce krásných chvil s vaším miminkem.

KARKULKA.eu team

 

Výhody